Bodymax, czyli siła żeń-szenia

Bodymax jest suplementem diety stworzonym przez specjalistów. Zawiera wyciąg z korzenia żeń-szenia GGE. Skrót GGE oznacza Gerimax Ginseng Extract. Jest to wyciąg stosowany w każdym preparacie Bodymax. Pochodzi od nazwy Gerimax, pod jaką występuje w Skandynawii. Wyciąg z żeń-szenia GGE jest najwyższej jakości wyciągiem. Posiada on udokumentowane działanie.

Dla kogo?

Suplement ten został wyprodukowany z myślą o osobach, które narażone są na wzmożoną pracę fizyczną oraz umysłową. Sprawdza się także u osób, które odczuwają nieustanne zmęczenie oraz osłabienie przez chorobę. Działa także u osób, które potrzebują więcej energii.

Działanie żeń-szenia

Żeń-szeń jest podstawowym składnikiem tego preparatu. Jest to roślina o wielu właściwościach. Działa on zbawiennie na organizm, wzmacnia sprawność fizyczną i psychiczną. W korzeniu żeń-szenia występują tzw. ginsenozydy. Wyróżniamy aż 30 rodzajów ginsenozydów. Niektóre działają pobudzająco na organizm, zaś niektóre tonizująco. Dzięki czemu działanie może zaobserwować, zarówno gdy jesteśmy zmęczeni, jak i zbyt pobudzeni. Zawarty w suplemencie żeń-szeń jest standaryzowany na 8% zawartości wspomnianych ginsenozydów.

Czy kobiety w ciąży mogą sięgnąć po ten preparat?

Na chwilę obecną, nie ma badań oceniających bezpieczeństwo stosowania suplementu u kobiet w ciąży. Dlatego też nie zaleca się jego przyjmowania. Pierwsze działanie preparatu jest widoczne po około 10-15 dniach jego przyjmowania. Jednakże badania wskazują, że osiągnięcie najlepszych efektów jest możliwe po 3 miesiącach przyjmowania preparatu.

ekologin

Add your Biographical Info and they will appear here.