Vilcacora – suplement diety czy lek na raka?

Występowanie na świecie nieuleczalnych chorób powoduje stałe poszukiwania leków, które w końcu raz na zawsze pozwoliłyby je zwalczyć. W tej walce zwykły szary człowiek jest bez szans, bezbronny i zdany praktycznie na własny los. W tej bezradności odwołujemy się do różnych praktyk, aby tylko uchronić najbliższą osobę przed najgorszym. Dlatego coraz częściej sięgamy po dobra medycy niekonwencjonalnej, które wielu chorym dają nadzieję.

Głównym źródłem, z którego korzystamy w wielu przypadkach chorobowych, są zioła. Do ich popularyzacji w dużej mierze przyczynia się korzystanie z Internetu. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych ziół jest niewątpliwie vilcacora. Ta popularna roślina pochodzi z lasów deszczowych Ameryki Południowej. Przypisuje się jej wiele właściwości, w tym zwalczanie nowotworów złośliwych. Niestety do dzisiejszego dnia teza ta nie została potwierdzona badaniami naukowymi.

Koci pazur jest suplementem diety i jego stosowanie należy traktować wyłącznie w taki sposób. Skuteczność kociego pazura i przede wszystkim bezpieczeństwo jego stosowania przy chorobach nowotworowych nie jest poparta dowodami. Na szczęście wiadomo, że zioło to nie wykazuje właściwości toksycznych. Po jego spożyciu, jako skutek uboczny, może pojawić się jedynie wysypka, senność, obniżone ciśnienie krwi oraz biegunka.

ekologin

Add your Biographical Info and they will appear here.