Jak stosować popularny olejek Bio-oil?

 

Olejki bio-oil osiągnęły tak dużą popularność w Wielkiej Brytanii, głównie dzięki wszechstronności działania. Kiedy trafiły na rynek polski, również zdobyły serca tutejszych kobiet i są jednymi z najczęściej wybieranych preparatów na rozstępy. Zauważalne rezultaty wymagają regularnego stosowania- dwa razy dziennie przez okres minimum trzech miesięcy.

Działanie na blizny i rozstępy
Bio-oil zawiera witaminę E, która ma doskonałe działanie na skórę. Poprzez wzrost jej odżywienia i nawilżenia w okresie zwiększonej podatności na rozciąganie (ciążą, przybieranie na wadze), można znacznie zapobiec ich powstawaniu. Poza tym należy pamiętać, że świeży, czerwony rozstęp znajduje się w fazie zapalnej, w której mamy możliwość znacznego zmniejszenia jego powierzchni. Bio-oil radzi sobie z tym wyzwaniem dzięki temu, że zawiera olejki eteryczne o działaniu przeciwzapalnym (rozmarynowy, lawendowy, nagietkowy i tymiankowy), oraz Palmitynian Retinylu, który stosowany regularnie pomaga w regeneracji uszkodzonych w następstwie rozciągania skóry, włókien kolagenowych i elastynowych. W podobny sposób olejki Bio-oil radzą sobie z bliznami.

Działanie na drobne zmarszczki
Skóra starzejąca się wymaga odpowiedniego nawilżenia i odżywienia. Bio-oil pomimo lekkiej konsystencji dobrze radzi sobie jako preparat zapobiegający nadmiernej utracie wody przez naskórek. Ponadto witamina E oraz A, stosowane regularnie, spłycają drobne zmarszczki i przyczyniają się do znacznej poprawy a nawodnienia i elastyczności skóry. Przy dłuższym stosowaniu, można też zauważyć zmniejszenie przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry.

ekologin

Add your Biographical Info and they will appear here.