Jak dbać o układ krążenia w starszym wieku?

W starszym wieku ludzie często zaczynają chorować znacznie częściej, niż kiedy są młodsi. Pojawiają się również dolegliwości, które na ogół kojarzą się ze starzeniem się organizmu. Wbrew obiegowym opiniom powodem tego nie jest sam wiek, ale raczej skumulowany efekt lat nieodpowiedniego odżywiania, braku aktywności fizycznej, stresu i wielu innych, szkodliwych czynników.

Czy w starszym wieku można jeszcze coś zrobić?

Zdecydowanie tak. Organizm ludzi starszych nie zatrzymuje się w czasie (jak chcieliby sądzić niektórzy) i zmianą diety i nawyków można zmienić naprawdę dużo. Ważne jednak, by tej zmiany faktycznie dokonać. Wiadomo – im człowiek starszy, tym trudniej przestawić mu się na nowe tory.

Współczesna wiedza pokazuje wyraźnie, że również ta zależność może zostać zmieniona. Jak się do tego zabrać? Jedną z odpowiedzi jest zadbanie o odpowiednią podaż witamin i mikroelementów w diecie.

Biovital zdrowie plus – zestaw witamin i minerałów dla organizmu

Tonik Biovital zdrowie plus zawiera dużą ilość witamin z grupy B. w pierwszej kolejności działają one na sprawność funkcjonowania układu nerwowego i starsze osoby nie powinny o nich zapominać. Oprócz tego preparat zawiera niezbędną ilość witamin A, E i K, które pozytywnie działają na cały organizm.

Wysoka zawartość łatwo przyswajalnego żelaza pomaga znacznie poprawić parametry krwi.

Wyciąg z głogu – ratunek dla serca i naczyń krwionośnych

Obecny w Biovitalu zdrowie plus wyciąg z głogu to sprawdzony sposób na poprawienie stanu układu krwionośnego. Rozszerza ściany naczyń wieńcowych i działa przeciwmiażdżycowo. Pomaga obniżyć ciśnienie, zapobiega arytmiom i ma działanie ochronne na mięsień sercowy.

ekologin

Add your Biographical Info and they will appear here.