Biofer – co to za suplement diety?

Preparat Biofer zawiera żelazo o zwiększonym wchłanianiu. Ten suplement uzupełnia niedobory żelaza w organizmie, wspomaga układ odpornościowy, zapobiega anemii oraz skutkom niedotlenienia organizmu.

Wskazania suplementu

Biofer polecany jest szczególnie osobom, które się nieprawidłowo odżywiają. Konkretnie chodzi o źle zbilansowaną dietę odchudzającą oraz ubogą w produkty zawierające naturalne żelazo, między innymi ciemne mięso. Biofer jest też skierowany do kobiet, u których występują obfite miesiączki. Ponadto suplement mogą stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Preparat idealnie dostosowany jest do nastolatków będących w okresie wzrostu oraz osób starszych osób. Warto dodać, że mogą go zażywać osoby o zwiększonej aktywności fizycznej i umysłowej.

Najważniejsze informacje o suplemencie Biofer

Bardzo ważne jest to, że suplementu pod żadnym pozorem nie można podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Chyba, że lekarz zadecyduje inaczej. Warto również dodać, że Biofer nie może być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Bardzo ważną informację jest to, że w trakcie przyjmowania produktu Biofer nie stosować innych preparatów zawierających żelazo. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety Biofer nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

ekologin

Add your Biographical Info and they will appear here.